Obchody

ETAWeb: www.eta.cz
Telefon: +420 577 055 912
E-mail: prostejov@eta.czVítejte v Etě

 

Jsme potěšeni, že Vás zajímá česká značka ETA, která se zaměřuje na kvalitu a inovaci svých produktů. 

 

Nechte se provést obývacím pokojem, kuchyní i koupelnou, vybavenými výrobky ETA.Můžete sami vyzkoušet vysokou účinnost sáčkového vysavače Generoso anebo jedním dotykem uklidit útulný ETA domov pomocí vysavače Belo. Moderní kuchyně nabídne roboty, mlýnky na mák, maso nebo těstoviny, alei tyčové mixéry, které se umí opravdu otáčet, také rychlovarné konvice a domácí pekárny, které vás dokáží probudit vůní domácího chleba.

 

Špičkové produkty si zaslouží starostlivou péči, a proto se ETA spojila s kvalitními dodavateli doplňkového sortimentu a potravin.

 

Najdete u nás ucelenou řadu kvalitních produktů SONNENTOR – Tady roste radost – bio čaje, bio koření, několik druhů bio máku, bio kávy a dalších biopotravin.

 

Novinkou bude i možnost vyzkoušet produkty PRO-BIO, prvního výrobce biopotravin v Čechách, který Vám nabídne komplexní řešení pro vaření a pečení.

 

Aby ETA poskytla chytré a ucelené řešení, doplnila své produkty o designované skleněné konvice a nádoby značky SIMAX, která má více než 175 letou tradici ve výrobě skla.

 

ETA jde stále dál a k tradici a kvalitě přináší i nabídku služeb v podobě prodloužené záruky na aktivní portfolio výrobků ETA, která dá zákazníkovi maximální garanci a jistotu nad rámec zákonné záruky a to až na období 3, 5 a 10 let.

 

Přijďte se přesvědčit, že ETA je skutečným specialistou, který si Vás bude hýčkat a nabídne Vám atraktivní produkty za ceny, které jsou v prodejně stejné jako na e-shopu.

 

Těšíme se na shledanou.

<<< Zpět na přehled obchodůUkázat na mapě >>>