HIT SEZONY UŽ PODRUHÉ!

 

 Už loni byl trendy. Dokonce ho některé značky zařadily i do svých zimních kolekcí. A je to potvrzeno – neměl by ani letos chybět v jarních outfitech žádné stylové dámy či muže. O čem je řeč? O bomberu!

 

Ano, někteří z vás ho mají možná úzce spjatý s armádou a vojnou. Původně byl bomber vyroben jako teplá bunda pro letce za první světové války. Jeho podoba se měnila od kousku ušitého z tlusté kůže s podšívkou z ovčí vlny až po lehčí verzi z praktického nylonu o několik desítek let později. Odproste se od toho a zvykněte si na to, že bomber je jak pro ni, tak pro něj a lze nosit úplně ke všemu!

 

Zvolit můžete klasiku v zelené vojenské barvě nebo s maskáčovým vzorem. Najdete ho například v prodejně GATE. Ideálně ho noste k čemukoliv džínovému. Kombinace denimu a zelené barvy je in. Chcete-li být víc odvážná, saténový bomber noste k šatům a sukním a nebo zvolte výraznější vzory. Jednoduše berte ho jako univerzální doplněk, který podtrhne každý outfit.

 

Drobné dámy by měly sáhnout po jednobarevných bomberech, střižených přesně do pasu a k nim volit sukně či kalhoty se zvýšeným pasem. Díky tomu svou postavu opticky prodlouží. Naopak dámy pyšnící se vyšší postavou mohou zkusit oversize bomber v prodloužené délce, barevné vzory a nebo kombinaci s maxi šaty.

 

Samozřejmě že tento druh bundy je i pro pány.  Ti by v zařazení tohoto kousku do svého šatníku neměli hledat vědu. Stačí, aby dobře padl v délce rukávů a v šířce ramen. Dobře bude pak vypadat s basic trikem nebo košilí, užšími kalhotami a teniskami.

 

Vaše Lucie

http://www.kamoskananakupy.cz/

 

 

logo

 

 

drobna_zena_Gate

pansky_bomber_Gateodvaznejsi_bomber_Gate