Na svatbu či promoci? Víme, jak na to!

Každá z nás určitě zná tu chvíli, kdy se nezadržitelně blíží svatba vaší kamarádky nebo třeba synova promoce a vy zjistíte, že nemáte absolutně nic na sebe? Výběr správného oděvu je velice důležitý, ale ne jen proto, aby byl co nejvíce vhodný pro danou příležitost, ale abyste se cítily pohodlně, dobře a hlavně krásné. Volba střihu, barvy, délky šatů, které se přesně hodí k typu vaší postavy a vhodné doplňky, jsou nepostradatelnou součástí k perfektnímu doladění vašeho outfitu.

 

_DSC5366

 

Jedním z prvních kritérií je barva. Stejné šaty, střihem i provedením, vám zákonitě nemusí vždy sedět, pokud zvolíte nevhodnou barvu. Barevnou typologii můžeme probrat v některém z nadcházejících článků, ale jednoduchým pravidlem je toto: přiložte si zvolený kousek oblečení ke svému obličeji (pod bradu) a sledujte změny, které nastanou. Vhodná barva vás rozzáří a podtrhne vaše přednosti. Pokud máte pocit, že vám obličej ‚zešedivěl‘ nebo potemněl, zvolte jiný odstín.

 

_DSC5751

 

Pokud vás čeká veselka, myslete na to, že tento rok jsou trendem svateb studené odstíny, stejně jako minulé roky ale uvidíme velmi často i barvy pastelové. Proto sáhněte po té barvě, která se vám bude líbit nejvíce, nevěsty jsou v tomto směru nevyzpytatelné a barvu svatby mohou zvolit i naprosto nečekaně. 

 

 

 _DSC5296

Možná si říkáte, zda zvolit šaty či kalhoty, jaká délka je teď in atd. V tomto směru je jednoduché pravidlo  - vše je povoleno. Navíc i pro ty, jejichž míry nesplňují oněch 90-60-90 není problém zvolit vhodně střižené šaty a dát tak vyniknout ženskosti. Bohatý výběr moderních šatů pro speciální příležitosti a to až do velikosti 66 naleznete v prodejně Fantazim. Výhodou tohoto obchodu je i fakt, že zde rovnou doladíte i doplňky, které jsou nedílnou součástí skvěle řešeného outfitu. K dostání jsou zde i kabelky, psaníčka, saka, bolerka a bižuterie.

 

 

 

Co se týká mladíků, ale i mužů všech věkových kategorií, pánové, myslete na jedno, tvídovým oblekům už dávno odzvonilo!  I dnešní moderní muži již přestali podceňovat tyto důležité události jako výše zmiňované svatby nebo promoce jejich dětí nebo známých. Na trhu mají na výběr z mnoha různých střihů a stylů vkusných i velice originálních obleků. Pánské obleky zažily obrovskou revoluci a naše opačné pohlaví se již nebojí výraznějších barevných kombinací a posledních módních výstřelků.  Snad každý muž má v podvědomí obrázek posledního Jamese Bonda v okouzlujícím šedém obleku. Tato barevná kombinace je vhodná spíše pro muže se sportovní postavou. Černý oblek je stále velice elegantní a jeho koupí určitě nic nezkazíte, ale musím podotknout, že se v poslední době dostává do popředí oblek tmavě modrý. Je vhodný pro pány, kteří nemají zrovna čas trávit každé odpoledne ve fit centru, a hlavně, což se někdy hodí, schová kdejaké nedostatky. Obrovská změna nastala i v různých střizích pánských obleků. Fantazim jde s dobou a v jeho prodejnách jsou i pro pány připraveny různé styly moderních obleků v bohatém barevném provedení. Doplňkovou službou pro vás zákazníky je úprava modelů zakoupených v této prodejně. Nedílnou součástí našeho sortimentu pro pány jsou i motýlky, kravaty, spony, manžetové knoflíčky, kšandy a opasky, které tomu všemu dodají ten správný šmrnc.

 

Krásné sváteční okamžiky,

 

Vaše Barbora