Fotolab.cz

Logo                        telefon:  731 142 150 
  email:  prodejna425019@fotolab.cz  
  web:

 www.fotolab.cz

 

 

Prodejna FOTOLAB.cz  v OC ZLATÁ BRÁNA Vám nabízí široký sortiment služeb a zboží.

Naleznete zde kvalitní fotoaparáty renomovaných značek Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony, Samsung, Fuji, z fotopříslušenství objektivy, blesky, brašny Lowepro, filtry Hoya, Hama.

 

K archivaci fotografií v digitální podobě pak paměťové karty Sandisk, Kingston, flash USB, univerzální čtečky pro více typů paměťových karet, digirámečky Hama. Pro archivaci již zhotovených fotografií alba, rámečky, pasparty Hama. V sortimentu energie naleznete baterie Varta a baterie k jednotlivým fotoaparátům.

 

Z nabízených služeb jistě oceníte Poradenskou službu, kdy Vám personál prodejny ochotně poradí se zhotovením CEWE FOTOKNIHY, CEWE FOTOKNIHY s videem, jednotlivých fotografií, fotoobrazů, fotokalendářů, vizitek, plakátů, blahopřání a pohlednic, triček, hrníčků, plyšových zvířátek a jiných fotodárků z vlastních fotografií a jejich objednávkou do centrální laboratoře přes internet. Inspirujte se širokou paletou fotodárků vystavených přímo na prodejně.
Vaši e-shop-ovou objednávku zboží či služeb si vyzvednete bez poplatků na prodejně. Součástí služeb je také zhotovení fotografií na počkání velikostí 10x15, 13x18, 15x20, ve vysoké kvalitě na samoobslužných kioscích přímo na prodejně, a to ze všech digi médií. Standartem je průkazová fotografie ve vysoké kvalitě do 2 minut.

Splátkový prodej lze uplatnit na veškerý zakoupený sortiment.

 

Nákupem jakéhokoliv zboží či fotozakázky a registrací do Klubu FOTOLAB, získáváte jedinečnou výhodu v dalších nákupech. Registrace zdarma ihned na prodejně.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Prodejnu Fotolab.cz naleznete v přízemních prostorách OC ZLATÁ BRÁNA. Z vlakového a autobusového nádraží se k nám dostanete ulicí Svatoplukovou směrem do centra města, cca 800m. Většina spojů MHD z hlavního nádraží vede přes centrum, zastávka Vápenice, směr Smetanovy sady kolem Městského divadla. V případě cestování  automobilem využijte parkoviště za budovou banky ČSOB z ulice Školní, nebo protilehlého parkoviště z ulice Komenského. Obě ve vzdálenosti do 50 m od prodejny.